درباره ما

گروه پنجره سازان نوین تولید کننده انواع در و پنجرهUPVC و شیشه های دو و سه جداره عایق به همت جمعی از متخصصان و کارشناسان جوان و مجرب ایرانی در سال ۱۳۸۶ بنیانگذاری گردید. 

در دنياي معماري پنجره عنصري براي شكست مفهوم زمان و مكان وسيله ارتباط با دنياي خارج و چشم اندازي براي تماشاي زيبايهاي طبيعت است. شركت پنجره سازان نوین  با هدف تحول و نوآوري در صنعت توليد در و پنجره افزايش كيفيت اين محصول در ساختمان و ارتقاء كيفيت زندگي تشكيل شده است.

تمام تلاش و کوشش مدیران ساعی و تلاشگر شرکت پنجره سازان نوین در راستای کسب رضایت مشتری و انجام صادقانه تعهدات این شرکت بوده و جهت تحقق این امر استفاده از بهترین مصالح و مواد موجود به لحاظ کیفیت چه در مورد محصولات و چه در مورد ماشین‌آلات در دستور کار مدیران جوان و متخصص شرکت قرار گرفته و جنبه عملی به خود  گرفته است.

انجام پروژه‌های متعدد و چشمگیر چه از لحاظ کیفی و چه از لحاظ کمی در مدت زمانی که از تاسیس شرکت می‌گذرد و رضایت قابل قبول مشتریان نشان دهنده مسیر صحیح اتخاذ شده از جانب مدیران شرکت می‌باشد.

بنیانگذاران گروه پنجره سازان نوین با امید و توکل به خداوند متعال و انجام برنامه‌ریزی‌های دقیق و استفاده از تخصص کارشناسان امر و همچنین توجه به نظرات ارزشمند و پیشنهادهای دلسوزانه مشتریان خود ، افق‌های بهتری را در جهت رشد، پیشرفت و خودکفایی این سرزمین پاک و مقدس جستجو می‌کنند.

تمامی محصولات تولیدی در کارخانجات وینتک طی فرایند تولید،پس از آن و قبل از عرضه به بازار مصرف در آزمایشگاه مجموعه وینتک تحت تست های مختلف کنترل کیفی قرار می گیرند.

از پروفیلهای وینتک تولید شده در هر خط اکسترودر و در هر شیفت کاری نمونه گیری گردیده وآزمایشهای مختلفی به شرح ذیل بر روی این مقاطع به انجام می رسد و در صورتی که نتایج حاصله پائین تر از حدود استانداردهای مشخص شده باشد ار ارسال این پروفیل ها به انبارها و واحدهای فروش جلوگیری به عمل می آید.

  • تست مقاومت حرارتی تا 150+ درجه سانتی گراد

  • تست مقاومت حرارتی تا 40 –  درجه سانتی گراد

  • تست مقاومت زمانی و تغییر رنگ برابر تابش اشعه ماوراء بنفش

  • کنترل شفافیت رنگ سطوح پروفیل

  • کنترل مقاومت در برار ضربه در دماهای زیر صفر

  • کنترل ابعاد هندسی مقاطع پروفیل

  • کنترل میزان صاف بودن سطوح پروفیل

در کارخانجات وینتک طی مراحل بسته بندی،لیبل هایی بروی بسته های پروفیل چاپ می گردد که شامل  ثبت بارکد به انضمام اطلاعات کالا،زمان و تاریخ تولید و نام مسئول کنترل کیفی در زمان تولید.  می باشد که گزارشات کیفی دریافتی در دوره های زمانی مختلف،قابل بررسی و پیگیری خواهد بود.

 

 
   صفحه اصلی        درباره ما       محصولات       خدمات       گالری تصاویر       مقالات       تماس با ما      
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه پنجره سازان نوین می باشد.
طراحی سایت